| Gabytzaa98 a întrebat:

Nu mai stiu cum sa imi aranjez parul. Dati-mi voi idei, multumesc!winking Funda

4 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Observ din poza ca ai parul ondulat/cret, asa ca mai bine il lasi asa, e frumos asa cum il ai. Daca vrei neaparat ceva frumos mergi la un salon de coafura si o sa obtii o multime de idei pentru parul tau! Sarbatori Fericite!

| R_9329 a răspuns:

Am urmarit o emisiune la Tv si spunea ca se poarta parul natural putin ciufulit. Funda?

| ιυвιтα a răspuns:

poti sa ti-l faci cu placa(mai drept)
poti sa ti-l prinzi coada impletita dar nu strans(asa e la moda acum)
poti sa ti-l prinzi cu glamuretzi.
sa iti faci coditze
funda?

| cristiana101 a răspuns:

Intinde`l cu placa, da`l intr-o parte, prinde`l in coada, prinde`l in coada intr-o parte, fa-ti`l pe bigudiuri`, fa-ti`l cret sus si intins jos, dati`l peste ochibatting eyelashes! funda?