| withoutmoney a întrebat:

10 fundite(FOARTE SERIOS) Cine stie un parfum cu notele acestuia:

Dove Men+Care: Clean Comfort - combina note de lamaie, mandarina, lavanda, menta, mosc si ambra; Extra Fresh - parfum citric-lemnos, in care notele de baza includ lemn de santal, patchouli si mosc alb; Aqua Impact - parfum racoritor, combinand note de menta, pin si coaja de portocala.

Răspuns Câştigător
| coliflor a răspuns:

Pull and Bear

3 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Parfumul percieve de la avon. bafta. funda?

| withoutmoney explică:

@PetLover- calvin klein care mai exact? (va dau funditele imediat ce vad daca este asa cum ziceti ca sa mai primesc pareri)

| PetLover a răspuns:

Kalvin klain e asemanator si e de 10 ori mai bun ca percieve de la avonwinking