| TomaTamaraTania a întrebat:

Vreau sa fac un articol despre parfumuri pe www.makeuptamara.wordpress.com si am nevoie de parerea voastra! Ce fel de parfum preferati? Floral, dulce, lemnos, citric, fresh, mosc, lejere, edp, edt, etc? Care sunt parfumurile pe care le iubiti si care sunt cele pe care le urati?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Primavara-vara folosesc florale,dulci,citrice
toamna si iarna folosesc orientale,lemnoase
prefer apa de parfum pentru ca e mult mai persistenta
parfumuri care imi plac: Chanel Mademoiselle,Givenchy-Amarige,Givenchy-Play,Givenchy-Ange ou demon,Armani-Sensi,Dior-J'adore,Paco Rabanne-Lady Million,Oriflame-Mirage,Avon-City Rush,Gloria Vanderbilt-Vanderbilt,Guess-Seductive, Bvlgari-Omnia, Chanel-Allure, Valentino-Valentina

Parfumuri pe care le urasc:Chanel no 5, Avon-Slip into daring, Avon-Perceive

1 răspuns:
| Виоツрика a răspuns:

Parfumurile mele preferate sunt:happy tears roxanne, amore amore, lune d'ete etc.