| Bellatris a întrebat:

A cumparat cineva placa de par rotativa In Styler aparuta la teleshopping? Sunt cam sceptica si as dori sa stiu daca se merita pentru ca intentionez sa o fac cadou unei prietene.

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Da. Verisoara mea are si de obicei merg la ea sa imi faca parul cu placa ei, deoarece e de 3-4 ori mai buna decat una obisnuita. EU zic ca merita, deoarece e rezistenta. Varmea o are de ceva vreme si desi a dat ceva bani, deoarece acu e mai ieftina, dar cand a aparut era foarte scumpa si totusi e multumita de ea si eu zic ca merita sa o faci cadou unei prietene. Merita, deoarece nu gasesti des o placa care sa tina si sa fie si buna si calumea...inf. EU zic ca merita. Tu faci cum crezi si cum simti. Sper ca te-am ajutat. FUnda?

4 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,eu mi.am cumparat InStyler acum cateva luni,imi pot face parul cum vreau,e super,deci merita,cumpara.i una prietenei, va fi multumita.
Pa, pa!

| Liquify a răspuns:

Nu prea se merita chestiile de la teleshoping. Daca vrei ceva de calitate mergi intr-un magazin de profil sau intreaba la un salon ce iti recomanda.

| casebud09 a răspuns:

Da, chiar merita, si eu am facut cadou, dar verisoarei mele! I-a placut. Poti incerca daca dorestiwinking!

| ionelamoca a răspuns:

NUUUUUUUU! De multe ori NU nu face(ti) asta, nu cumparati acea "placa" in styler e cea mai aiurea placa inventata, nu e buna de nimic din pacate nu am ascultat sfaturile fetelor care s-au pacalit cu ea si am comandat-o. Acum ma lupt sa imi recuperez banii. E vina mea. Cea mai buna placa ramane Remington - si nici macar nu e scumpa happy Alege ceea ce vezi nu ceea ce ti se vinde laughing