| BlancaFantasma a întrebat:

Am vazut la televizor(teleshopping) placa de par IN STYLER, si as vrea sa sun sa dau comanda.Ati achizitonat vreodata ceva in felul acesta? nu stiu daca sa am incredere sau nu, caci nu am mai incercat niciodata.Scuzati categoriahappy

2 răspunsuri:
| little4angel a răspuns:

Nu am incercat, dat cred ca sunt ok. Iar categoria e buna happy

| ziz a răspuns:

Buna.Pai mama mea a comandat un relax&tone.si i'a venit:d.Deci nu a intampinat nicio problema.

Si de ce sa te pacaleasca? Crezi ca ei dau bani pe reclame, ofera adrese si nr. de telefoane si in primul rand creeaza astfel de rpoduse ca sa te pacaleasca?

Sper ca te'am ajutat.Pa,pa:**