| BruneTTe a întrebat:

A facut cineva epilare definitiva? As vrea mai multe informatii dar nu luate de pe internet ca asa am citit destule. Ma intereseaza in principal daca parul care creste intre sedinte e fin sau mai gros decat era initial. De aia imi e cel mai frica. si. de cate sedinte a fost nevoie pentru a obtine rezultatul dorit? E adevarat acel numar de 6 sedinte sau asta e numai asa, sa te tenteze?laughing multumesc. si funda big grin

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Eu am o colega care si-a facut, nu stiu cate sesiuni trebuie sa faci stiu doar ca de fiecare data iti creste mai putin par si mereu tot asa pana nu iti mai creste deloc big grin daca iti iese mai gros sau mai subtire nu stiu desii nu cred ca iti creste mai gros, o sa fie din ce in ce mai slabit si e posibil ca unele fire sa iti cada chiar singure din care am auzit. iar numarul de sedinte depinde de persoana pentru ca unele persoane au mai putin altele mai mult. asta iti poate spune doar persoana de la salonul unde ti-l faci.succesbig grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai observat ca la barbati, cu cat sunt mai batrani cu atat barba lor e mai aspra? Asta deoarece s-au barbirit mereu si s-a ingrosat firul de par. Orice fir de par se ingroasa dupa ce il tai;))
http://geografilia.blogspot.com (pentru cei interesati)

| sarpe65 a răspuns:

Epilare definitive cu ulei de furnici scapi de par toate viata http://www.okazii.ro/......a112635170

| mihaela_5881 a răspuns:

Din cate stiu eu sunt 6. Vezi mai multe detalii aici: http://www.goskin.ro/epilare-definitiva

| mihaela_5881 a răspuns:

Pare tententa epilarea definitiva, am citit si eu cateva opinii si am fost indrumata catre www.goskin.ro/epilare-definitiva...sper sa fie de folos.Succes