| BilliOnaire a întrebat:

A folosit careva Relax and Ton?big grin
a avut rezultate? cat timp ati folosit? cate minute pe zi?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DeeaDeea11 a răspuns:

Da! Eu am folosit! In jur de 10-15 minute PE ZI(nu mai mult).Am folosit timp de 14 zile si a aratat rezultate! Ti-l recomand cu cea mai mare placere!

3 răspunsuri:
| OpenYourEyes a răspuns:

Buna.Eu il am de cateva luni si sunt multumita. happy Este foarte util.Cam 10-20 min pe zi. happy

| JeSuisElle a răspuns:

Mie mi se pare ca am dat bani degeaba mai bine dadeam bani la sala si faceam 2 luni =| Acum stau sa il vand ca nu am ce face cu el. Nici un rezultat

| JeSuisElle a răspuns:

14 zile mah? in 14 zile nici la sala nu ti se vedeau rezultatele bah Deea da cum ti sau vazut tie cu ala nu stiu.In fine macar ziceti adevaru.