| dalila a întrebat:

A folosit cineva relax end tone? da rezultate bune? in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mari_8059 a răspuns:

Relaxare da, dar slabit nu prea.

1 răspuns:
| abc_5716 a răspuns:

Nu stiu daca da rezultate in slabit[cred ca asta vreibig grin], dar e ff bun pentru masaj si relaxarewinking!

Taikmiu are o problema si de ziua lui i-am facut cadou un relax & tone. Din august la tinut pana in decembrie.[si il folosea ff mult.peste 2 pe zibig grin]