| andreead a întrebat:

A folosit cineva autobronzant dela herbagen sau gerovital? sau de alte care nu lasa urme pe haine? please raspundeti!

1 răspuns:
| ioanaioanaioana a răspuns:

Da de la gerovital. pielea ta, va arata o.k (cu pigmentul usor portocaliu de rigoare) asta daca faci un scrub eficient inainte cu zat de cafea malai si gel de dus(toate amestecate intr-o proportie..nah vascoasa), hidratezi cu crema, apoi aplici cat mai uniform autobronzantul.problema e cand incepe sa se duca. e dezastru o sa spui ca ai jeg pe tine..tot cu scubul mai sus mentionat scapi sau cu un burete mai abraziv la dus.