| brunett3 a întrebat:

A folosit cineva dintre voi autobronzante de la Avon? Sunt bune de ceva? Lasa pete si rezista putin la apa? Vreau sa imi comand si eu...:*happy

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Eu nu am folosit acest autobronzat dar l-a folosit o prietena. a zis ca este cat se poate d bun si nu lasa pete, asta daca stii cum sa il aplici.eu te sfatuiesc sa ai grija deoarece exista autobronzante pentru piele mai deschisa la culoare si unele pentru piele mai inchisa la culoare. daca ai pielea deschisa la culoare si alegi un autobronzant pentru piele mai inchisa atunci o sa lase pete si o sa ajungi sa ai si tu culoarea caramizii. daca alegi un autobronzant pentru piele deschisa la culoare si ai pielea mai inchisa la culoare nu o sa se vada ca folosesti autobronzant.
se mai zice prin targ ca si autobronzantul d la garnier este f bun.

| anonimmmmm a răspuns:

Nu sunt bune de nimic, iti zic din propria experientza, mi-am dat comanda cu 2 saptamini in urma si nici acum nu pot sa-mi scot petele si nu este rezistent la apa, nu se ia de la prima spalare bineinteles, dar mai e o problema, trebuie sa te imbraci doar in haine negre, pentru ca se pateaza,

| zanesiprintese a răspuns:

Buna, eu am folosit si mi-au lasat pete, poate ca nu am stiut sa ma dau. sora-mea de ex s-a dat bine, cu acelasi produs, aceeasi perioada(mai bine de 5 ani), dar se vede ca nu e un bronz natural

Dar de ce vrei autobronzant cand este vreme de plaja?

| puyshor a răspuns:

In general cele de la avon nu sunt asa bune, de ce nu incerci L'oreal sublime bronze(e sprey)si crede-ma e cu adevarat bun eu m-am dat cu el si a tinut 2-3 zile si am facut dus 3-4 ori. daca chiar vrei un autobronzant ia-ti ceva de calitate ca sa ai rezultate bune.sau incerca sa mergi la solar, tine macar 2-3 sedinte.bafta

| andreeaw a răspuns:

Am 2 colege care le folosesc la greu si sunt ff multumite de ele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte bune! Eu chiar am avut o problema cu ele pentru ca mi-am dat din greseala pe fata intr-o zi cand eram la scoala cu o monstra si cand am ajuns la scoala eram maro pe o parte si normala pe cealalta parte!