| anonim_4396 a întrebat:

Am banchetul peste 1 saptamana si vreau sa fiu bronzata dar nu vreau la solar sau bronzare organica.ce autobronzante bune stiti(sa nu raman cu pete)..mrg nu trebuie sa fie ceva sa tina mult ca important e sa fiu bronzata in seara aia...sau daca stiti alta metoda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!

| lorelayilynn a răspuns:

Scumpo, pune ti un dres culoarea pielii si vei parea mai bronzata. Toate produsele contin compusi cancerigeni. Cancerul de piele e cea mai raspandita forma de cancer, chiar daca se sustine ca aceste produse nicidecum nu provoaca asa ceva, nu poti fi niciodata sigur/a de secretele ce se afla in culise. Nu stiu daca ai observat, dar din ce in ce mai multe vedete incep sa se fereasca de asemenea procese. Un exemplu elocvent: Angelina Jolie. Asa ca bucura te de ceea ce ai pentru ca nu multi sunt norocosi