| kitty03 a întrebat:

A folosit cineva keratina lichida de la Anian? Daca da, spuneti-mi cum e...batting eyelashes

1 răspuns:
| Allexandraaa a răspuns:

Da, eu folosesc. E buna, inmoaie foarte bine parul si ii face aspectul mai placut. Am folosit-o doar de 3 ori pana acum si deja se vad rezultate. Eu zic ca merita. [ se agita inainte de folosire dar eu uit tot timpul s-o faclaughing] Am cumparat-o cu 30 de lei de la un salon, insa am vazut pe net ca pretul e in jur de 35-38 de leihappy