| dulcikata17 a întrebat:

Buna, a mai folosit cineva keratina lichida cu acid hialuronic si colagen de la Anian? E buna de ceva?

1 răspuns:
| KinderBeeeib a răspuns:

Hey! Sincera sa fiu, nu stiu ce sa zic.Am terminat un tub si a fost okay, dar nu voi mai recumpara acest produs.Mi s-a parut doar ca ofera ceva mai multa stralucire parului, ceea ce pot sa obtin si cu un produs mai ieftin.Personal, nu recomand neaparat produsul, dar daca esti curioasa, incearca-l! Sper ca te-am ajutat happy