| nicoleta01 a întrebat:

A folosit cineva "miraculoasele" produse iesite recent pe piata?, acelea care promit repararea parului deteriorat? ce parere aveti de aceasta gama? Elseve total repair extreme si Garnier fructis goodbye damage ..au un pic de adevar acele reclame?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunt doar reclama de ele, nu sunt asa cum se spune

Răspuns utilizator avertizat
| BombonicaXD a răspuns:

Sunt niste porcarii. Cum sa fie vreun pic de adevar in reclamele alea daca spun ca repara un an de par degradat in 3 zile? Nimic nu poate face asta, poate doar invers, repara 3 zile de par degradat intr-un an. Am incercat samponul si balsamul Elseve T.R.E., care nu a avut absolut nici un efect, mie mi-a uscat varfurile ceea ce a dus la despicarea accentuata, si serul Garnier F.G.D. care doar ''lipea'' varfurile despicate, nici un alt efect, lucru care evident nu a tinut prea mult, dupa 2-3 ore era evident ca varfurile sunt in halul in care sunt. Par uscat, ars, etc.- NICI UN EFECT ASUPRA LOR. Tot mai buna e foarfeca. laughing)

| QuiPp a răspuns:

NU,eu am folosit Garnier, si n-are nici o treaba cu reclama, sa nu folosesti, vor doar sa atraga clienti...