| deyule794 a întrebat:

Buna happy acum ceva timp mi-am facut tratamentul pentru indreptarea parului, insa l'am indreptat si cu placa (pentru ca tot avea putin volum iar acum chiar e necesar deoarece nu mi l'am mai facut de mult.ma rog.alta poveste). ideea e ca acum am parul foarte deteriorat, iar intrebarea mea este, daca as folosii produse pentru repararea parului, ar afecta cu ceva tratamentul?straight face iar daca nu, ce produse stiti? eu m-am gandit la elseve total repair. daca stiti si altceva, please, help!sad funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Scorpions58 a răspuns:

Nu mai folosi produse cu chimicale...Incearca niste Gerovital Plant sampon regenerant(keratina)si lotiune regeneranta cu petroleum...Si parul meu e foarte deteriorat, de la vopsea, intins cu placa si multe altele.Dar aceste solutii chiar functioneazawinkingLe gasesti la orice magazin naturisthappySper ca te-am ajutat. Funda?

2 răspunsuri:
| Scorpions58 a răspuns:

Depinde ce tip de par ai.ca unele tipuri de par chiar daca tunzi din varfuri nu se regenereaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tratament pentru indreptarea parului ai facut?confused
Iti recomand totusi sa iti dai putin din varfuri pentru regenerarea firului de par, pentru ca restul produselor sunt de fatada.big grin
:*