| lorena986 a întrebat:

Care e mai bun pentru par deteriorat: l'oreal Paris elseve total repair 5 sau elseve total repair extreme?

Răspuns Câştigător
| RubyDonnahue a răspuns:

Total repair extreme. Foloseste si balsamu-l! Este clar cel mai bun sampon + balsam pe care l-am folosit si folosesc. Ti-l recomand cu incredere.

2 răspunsuri:
| Adina981 a răspuns:

Cred ca sunt la fel de bune, dar depinde si de tipul tau de par!

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Hmm Elseve total repair extreme, folosea sora mea, parca, cand a avut o problema cu parul' big grin