| AnonimusGirl a întrebat:

A folosit cineva produsele de la Avon din gama Clearskin pentru eliminarea rosetii? Vreau sa stiu care e diferenta dintre tratamentul pentru pete cu acid salicilic si batonul pentru tratarea petelor si cosurilor. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| madu1295 a răspuns:

Nu e nicio diferenta! Dar crede-ma nu-si fac efectul; eu am avut si inca mai am tratament cu acid salicilic, insa chiar nu-i bun de nimic.batting eyelashes Mai bine te duci la farmacie si-ti cumperi ceva din plante decat astea! Dai si banii degeaba. happy

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă dermatologul!
Pa, pa.