| Cristina20112000 a întrebat:

Bună ziua!
Ce masca sau crema de par recomandați pentru parul uscat de la decolorare (fir subțire).
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Furnicuta000 a răspuns:

Cele naturale sunt bune dar efectul lor e mai mic si mai lent. Daca ai bani cumpara olaplex, moroccanoil, sigur ai auzit de ele

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Recomand henna toata ziua si toata noaptea.Ma mir cata reclama i-am facut aici. laughing Daca te decizi atentie sa iei din cea simpla care nu coloreaza firul de par, se intelege.

| Felissa13Eden a răspuns:

Iti recomand uleiul de cocos, sau de canepa. Il aplici de la radacina pe toata lungimea firului de par. Il prinzi in coc si stai cu el in cap cel putin 30 de minute, apoi te speli. Iti recomand sa folosesti o masca din aceasta cu ulei o data pe saptamana, vei vedea rezultate foarte repede.

| anonim1920 a răspuns:

L oreal absolut molecular masca aurie