| scumpika01 a întrebat:

A folosit cineva samponul acesta de par e buna chiar repara parul deteriorat? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0

Răspuns Câştigător
| opium a răspuns:

NU! Nu este bun,este sampon de supermarket,facut in cantitati industriale, implicit punand accent pe cantintatea produsului, nu pe caliltate.Nu contine ingrediente hidratante sau nutrititive,in cel mai bun caz doar curatara parul. Este doar un produs de marketing,care ar trebui sa seduca potentialii clienti prin cuvinte cheie precum:kerantina,unt de shea,oleo-nutritive,asia straight,etc. Si in plus,cand iti alegi un produs cosmetic,de orice fel,daca este neaparat sa il cumperi din supermarket, te sfatuiesc sa alegi marci de produse care sa axeaza pe cat mai putine produse si sa eviti strategiile de marketing agresive(crema anului, 2 la pret de 1). Un exemplu: Lóreal au o gama foarte larga de produse iar reclamele lor prezinta orice produs ce la apartine ca fiind o a8a minune a lumii, insa calitatea lor reala lasa de dorit.

P.s.: Rog in mod special copilitele de 11-12-13 ani care nu au un termen de comparatie pentru multe lucruri din aceasta lume,sa nu contrazica ce am spus mai sus(nu stii despre ce e vorba, nu ai informatii, studii cu privire la subiect=taci)

3 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Ai timp sa crezi?
stii ce iti repara cel mai repede parul? samponul pentru spalat caii sau cateii

| anette97 a răspuns:

Da este foarte bun si eu din acesta folosescwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e siperrr bun! ti-l recomand:*