| Babushka a întrebat:

A folosit cineva samponul Alpecin cu cofeina de la dr wolff? a dat rezultate eu l-am folosit decat de 2 ori pana acum

Răspuns Câştigător
| foxeye a răspuns:

L`am folosit eu. este foarte bun, la mine a avut efect si mi-a facut si parul mai bogat. doar ca pentru un efect mult mai bun va trebui sa il folosesti in fiecare zi si sa nu`ti clatesti parul imediat ce pui samponul in par. il lasi sa actioneze vreo 2 minute si dupa aia il clatesti. spala`te doar o data pe zi si nu da de doua ori cu el ( asta in caz ca nu folosesti doar samponul ci acel concentrat din menta ce iti protejeaza parul de conditiile vremii si matreata) pentru ca te va ustura scalpul. cam atat happy

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Sincer nu am vazut acest produs. daca tu spui ca e bine o sa l caut sa l cumpar dar as dori sa stiu care au fost efectele la tine cum te a ajutat? ce ai remediat la tine? efectele?/ok merci

| Babushka explică:

Este un produs nemtesc mie mi l-a recomandat doctora deoarece imi cade f mult parul. Are o mica instructiune la spalare il lasi sa actioneze cel putin 2 min pe par si dupa aceea clatesti. Costa in jur de 25-30 de ron depinde de farmacie. Efectele pana acum nu s-au vazut trebuie sa te speli cu el vreo 2 luni consecutiv!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
VAND PRODUSE YVES ROCHER< FRANTA< SIGILATE SI IN GARANTIE! cu mai mult de 50% mai ieftin decat in magazinele yves rocher
Evidence 50 ron
Naturelle 50.ron
ming sghu 40 ron
yria 50 ron
serum vegetal apple oligoelemente 40 ron
geluri de dus 8 ron
ceas 3 cadreane interchimbabile 20 ron
set gentuze roz 10 ron
crema inositol pentru stralucire 30ron
rimel couleurs nature curl extender mascara 30 ron
Ode de reve 45 Ron

yves_rocher_originals@yahoo.com

Multumesc pentru timpul acordat citirii acestui mesaj !
Si daca esti interesatamai am si alte prosuse: rimel volum L'oreal 25 ron, demachiant pt ochi sensibili 10 ron , tot l'oreal, crema hidra genese , tot l'oreal 28 ron, balsam pt piele uscata garnier 12 ron.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e bun. Si eu am folosit.