| IoanaIonuca a întrebat:

Ce parere aveti de samponul Alpecin? Ati folosit careva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatăl meu l-a încercat, pe lângă măști și altele, este într-adevăr bun și o dat rezultate, nu extrem de vizibile, dar el a fost mulțumit.
Acum folosește alt șampon, dar a zis că o să revină în curând la Alpecin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bun pentru anti-cadere. Mai intareste firele de par si nu prea mai vezi multe cazand. Dar nu regenereaza par nou. Eu am folosit doar o data C1 cu cafeina. Nu stiu daca voi mai reveni. Deocamdata nu prea mai am nevoie.