| assi a întrebat:

A folosit cineva samponul de la favisan pentru cresterea parului?
este bun? eu sunt la primul tub si am observat ca dupa a doua zi de la spalare scalpul meu incepe sa aiba un miros neplacut si as vrea sa stiu daca este din cauza samponului si daca exista sanse ca schimband samponul mirosul sa disparahappy funda:*

2 răspunsuri:
| Mara78 a răspuns:

Pentru cresterea parului iti recomand un sampon foarte bun pe care l-am folosit si eu. il gasesti aici http://li.ro/Gw6A si miroase foarte placut si e mentolat :)

| Cattallinaa000 a răspuns:

Este foarte bun, si nu numai pentru cresterea parului ci si pentru stralucirea lui, intr-adevar miroase cam urat, asta este din cauza plantelor... Merista sa il incerci tongue Funda!