| MariaV2 a întrebat:

Funda! Cine a incercat samponul Favisan pentru cresterea parului, si daca ajuta cu ceva? sau alt sampon folosit de voi, ceva sa ajute?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Am folosit favisan pentru căderea părului şi crede-mă, nu a ajutat la nimic, tot aşa am fost, însă îţi recomand şi eu, uleiul de ricin, am auzit că e foarte eficient, am să încerc şi eu!
Numai bine!

2 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Samponul Petrole Hahn sau cel de la Gerovital

| iuliaflorina91 a răspuns:

Nu stiu sampon eficient pentru cresterea parului dar stiu sigur ca ulei de ricin chiar ajuta