| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva titan gel? Daca da cum se prezinta? E bun la ceva?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu vrei sa apari intr-un video de la Zappy sau ceva si da am folosit si e destul de bun apropo zappy daca tot a sa ma vezi eu ti-am trimis pe contul de Facebook un mesaj daca imi dai 40 de euro in cel ma de ****. cum se prezinta titan gel : mie m s-a marit doar cu 5 centimitri

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi la crema gel Titan, pentru pantofi?

| AncutaM a răspuns:

Este un gel care oricare altul. Cica, pentru a obtine rezultate cu Titan Gel trebuie sa faci exercitii JELQ, altfel te dai degeaba cu el. Citeste aici mai multe informatii http://marirea-penisului.net/creme-si-geluri/titan-gel-marirea-penisului/