| Gabriel7882 a întrebat:

Am folosit Titan Gel la 14 ani are ceva?

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are nimic. Nici macar efectul asteptat de tine.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu la 14 ani nu ai nevoie de marirea penisului, esti copil, penisul creste el singur după 18 ani, si va fi exact cit este mostenirea genetica, degeaba il ai mare daca nu satisfaci cu el nici o femeie, ele nu cauta neaparat un penis de 2 metrii, ele cauta sa fie satisfacute si multe le poti face si cu penisul cu care te ai nascut fara modificari, un penis mare gros le va durea deoarece si vaginul lor este mic, nu toate au vagin mare sa intre toata, pe multe le doare daca e prea gros, dar tu la varsta ta ai avea altele de facut nu sex nu marire de penis, parintii tai nu vad ce faci tu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am folosit frate noroc cu răspunsul asta am vrut sa comand să îți de-a Dumnezeu sănătate și nu mă mai gândesc la din astea. Mulțumesc!

| Violleta2022 a răspuns:

La ce l-ai folosit puiule? laughing
Ai pus pe rotile de la bicicleta sau pe cele de al role?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Violleta2022):

Stai calma că nu am folosit am vrut sa comand dar nu, după ce am văzut răspunsurile

| mihai69 a răspuns:

Absolut nimic.
Același efect l-ai fi obținut și gratis, nefolosindu-l.

| Hammurabi a răspuns:

Trebuia să-l folosești ca gel de duș... să crești mai repede cu totul.

| 1997onur a răspuns:

Lasa prostile alea. iați dulciuri bro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,doar ca ai dat niște bani pe un gel care nu garantează sub nici o forma mărimea penisului, doar aberații și teapa vândută celor care cred în minuni.

| Gabriel7882 explică (pentru anonim_4396):

Nu am folosit bro dar am vrut sa văd dacă ar trebui sa folosesc

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Gabriel7882):

Nu ar trebui deloc sa folosesti, ai rabdare penisul se va maturiza si va creste pana la 18-25 de ani.

| suntgay2345stefan a răspuns:

Nu, esti foarte tare

| ionutwer a răspuns:

O sa ai peste medie

| capritzu a răspuns:

Ai dat niste bani degeaba! cu rabdare faceai asta pe gratis

| PiratulFantastik a răspuns:

O sa se usuce si o sa cada. ai grije beeeeei