| Prf_Cristy_1996 a întrebat:

Salut, e bun la ceva titan gel? Doar daca a folosit cineva ma intereseaza.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai suficient de multi bani si nu ai altceva mai bun de facut cu ei, poti sa-i ''investesti'' in astfel de lotiuni, potiuni, licori, creme cu efecte ''miraculoase'' sau sa-i arunci direct in tomberon cel cu gunoaie. laughing SanatatE!

| Andreeush a răspuns:

Nu te va ajuta la nimic dar dacă nu ai pe ce să pierzi niște bani poți să cumperi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate chestiile alea sunt fake-uri, dacă nu ne crezi, încerca și o sa vezi

| Themoreyouknow a răspuns:

De ce ti s-ar lungi o parte din corp..carne pana la urma cu un cartilaj de la o crema? daca te-ai da pe mana crezi ca ti s-ar lungi mana?

| Hammurabi a răspuns (pentru Themoreyouknow):

Nu, dar știu pe cineva care l-a aruncat în grădină și i-au crescut castraveții de juma de metru... laughing

| SasoriOfTheRedSand a răspuns:

Nu exista asa ceva. Absolut toate sunt porcarii, nu exista niciun gel sau solutie cu efectul ala.