| anonim_4396 a întrebat:

A folosit cineva Tratamentul pentru par PLACENTA - Kallos? Are vreun efect asupra varfurilor despicate? Daca ati folosit, spune-ti va rog ce impresie v-a lasat.

4 răspunsuri:
| AngieT a răspuns:

Daca ai sa citesti cu atentie pe cutie vei sesiza ca nu e cu placenta ci cu maduva din bambus. Pe de alta parte, nu e pentru varfuri despicate ci mai degraba hidrateaza parul si il lasa moale si usor de pieptanat. Este dedicat parului vopsit permanent. Pentru varfuri despicate iti recomand cu caldura uleiul de masline sau serul reparator de la Avon happy

| gabriela_7244 a răspuns:

I-ti pot recomanda o masca reparatoare intensiva de la satinique, cauta un reprezentant amway si-ti poate face rost. ps foloseste impreuna cu samponul. garantez pentru ea. daca nu cunosti nici un reprezentant amway cauta-ma yo_daby@yahoo.com

| Pissidi a răspuns:

Da am folosit si este foarte bun. Sper sa iti die de ajutir raspunsul meu succes. fundita?

| ade_7274 a răspuns:

Si la ce te-a ajutat?tongue