| cristinuta01 a întrebat:

A folosit cineva vopseaua kallos? cum se foloseste? este buna? si la ce pret? poate deschide culoarea parului deja vopsit?

2 răspunsuri:
| dianalalala a răspuns:

De vopseaua kallos scapi greu o sa ai reflexii mult timp

| xcryssux a răspuns:

Buna. Vopseaua nu mi se pare prea minunata! Adica cel putin... eu cred ca daca dai un abn sa il dai, dar sa stii ca nu iti pica parul! De la kallos nu iti recomand vopseaua, in ultimii ani a devenit o panarama. In schimb poti folosii balsamult de la Kallos! Este foarte bun! In legatura cu pretul vopselei, costa in jur de 6-7 lei tubul!winking