| Messyhair a întrebat:

A fost cineva la magazinul "Ma cheama Opt Shop" de pe Calea Mosilor, Bucuresti?
Cum sunt hainele acolo? As vrea o parere a voastra despre acest magazin.

P. S. Am aflat din revista Cool Girl despre acest magazin.Pe net nu am gasit nimic.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma duc des acolo. hainele sunt f ok, aduse din anglia, preturile medii, iar fetele de acolo f amabile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

și eu tot de aia am intrat...am văzut niște cizme de cauciuc drăguțe big grin P. S. Nici eu nu am găsit nimic pe net... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are haine foarte frumoase, si daca ai noroc gasesti marimile cautate. succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am fost si eu dupa ce am vazut o fusta in Cool Girl. Mi-a placut tare mult, preturile sunt ok, mi se par foarte jos comparativ cu ce am gasit in magazin. Mi-am mai luat de acolo o rochie si cateva tricouri. Iti recomand cu caldura happy. Mirela

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
pe net gasesti ceva detalii si poze cu hainele lor la adresa lor de facebook:
http://www.facebook.com/pages/Ma-Cheama-Opt/137406102945996

PS: Mie mi-au placut foarte mult haine de acolo si preturile sunt f f ok, avand in vedere ca multe haine sunt noi noute.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joi am fost acolo. Au primit transport nou de haine. Mi-au spus fetele ca zilnic aduga piese noi. e f misto.

si eu i-am gasit pe facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut in cool girl si hainele mi se par absolut superbe si la preturi acceptabile

| aDEeLAa a răspuns:

Mai are cineva revista Cool Girl?

Răspuns utilizator avertizat
| mariaelenoiu a răspuns:

Apropo de haine. cine vrea rochii foarte frumoase. EU am cumparat de aici http://baby-doll.ro/rochii-casual
Preturi bune si livrare rapida

| inglymanuela a răspuns:

Am gasit un magazin super, In Braila, pe Bdul. cuza, vizavi de fosta cladire a Rds, marfa este super iar preturile foarte joase, zilnic adauga articole noi.