| AndreeaMk a întrebat:

A fost cineva la mall-ul din Craiova? Cum este? Sunt deschise toate magazinele? Din cate stiu eu H&M si Zarra nu suntsad. Voi ce stiti?

Funda:*

3 răspunsuri:
| UnrefillableFeelings a răspuns:

Am fost recent, deci te pot ajuta.Nu este deschis nici jumatate din impunatorul Mall, cred ca e o parte din parter, etajul 1 nu avea nici scarile rulante conectate incat sa mearga.Zara nu este,H&M nici atat. Obisnuitul Leonardo,Meli-Melo,Kenvelo,C&A,cateva cafenele,doua-trei de articole sportive(a caror nu sunt fana). SensiBlu era,dar probabil cel care primeste felicitarile este hypermarketul Auchan:e complet, destul de mare, cam tot ce ai nevoie in plan alimentar.Si...uitasem.O librarie destul de mare cu filme,carti. Sper ca te-am putut ajuta, in locul tau as astepta sa termine macar parterul, apoi as vizita.Te pup:*

| Dnnx a răspuns:

Zara se va deschide in curandhappy am fost eu acolo si H&M nu l-am vazut pentru ca nu m-am uitat prea mult am ost in trecere:*:* fundoi? happy

| Walcott18 a răspuns:

Eu am fost daca vrei imi dai id tau si vbhappy