| Razvan4414 a întrebat:

A fost in seara asta la antena1 next top model by Bote.si era o melodie misto...si prin mijlocul emisiunii da rmai ales la final.stitit cumva? Va rog.imi place foarte mult! Am cateva versuri adica de la refren...niste cuvinte asa care nu cred ca astea sunt dar cel putin rimeaza cu adevaratele:swetie life in a...laughing

Răspuns Câştigător
| romanaols a răspuns:

Moves like jagger? We found love? Man Down?

2 răspunsuri:
| Razvan4414 explică:

Era we found Love...Ai Raspuns Castigator

| peste2009 a răspuns:

Cauta episodu pe internet si da-mi partea cu melodia si eu iti zic cum se numeste