| goldi a întrebat:

A in cercat cineva fondul de ten lichid FPS 12 Giordani Gold Silk de la Oriflame?
Merita cumparat?
Multumesc!laughing

Răspuns Câştigător
| wonderwoman123 a răspuns:

Nu e bun de nimic. Nu are acoperire si nu rezista. Il folosesti doar daca ai tenul perfect si vrei sa te dai cu ceva. Daca ai ten cu alunite si pistrui ca mine, te dai cu apa colorata. Daca cauti un fond de ten cu acoperire lejera incearca MAC studio mineral, Colorstay, fondul de ten Clay Matte de la thebodyshop si infaible de la L'oreal.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu mai lua produse pentru fata de la Avon sau Oriflame.
IA-ti fond de ten de la Revlon colourstay daca vrei ceva mai accesibil si bun.

| Bondarel99 a răspuns:

Dacă ai tenul gras, evita-l.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Da, si nu merita banii.Cauta sa cumperi de la alte firme mai bune si de calitate.

| goldi explică (pentru FoxyM):

Dar miai putea recomanda un fond de ten bun?

| FoxyM a răspuns (pentru goldi):

Rimmele London si Revlon.