| dedfgv a întrebat:

A incercat cineva batonul corector de la elf? acopera cosurile?

funda+vot

3 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Prostie! Daca vrei sa scapi de cosuri in aprox 2-3 saptamani fara sa iti mai apara altele foloseste LARA, o gasesti in farmacii si supermarketuri, si e ieftina, aprox. 7 lei.E ieftina si da rezultate folosita de 2-3 ori pe zi cu aplicare directa cu ajutorul unei vate.PWP

| VogueAdicction a răspuns:

Eu batonul il folosesc mai mult pe cearcane, si acopera chiar bine :]

| acris a răspuns:

Eu am de la oriflame si este foarte bun are o parte bej si una verde pentru roseata si este f bun dai cu partea verde apoi cu partea bej pentru a acoperii