| BeYourOwnMaster a întrebat:

A incercat cineva batonul corector de la Gerovital Plant? Daca da, rezultatul este conform asteptarilor, adica acopera bine pielea?

Răspuns Câştigător
| BombonicaXD a răspuns:

Da, si eu am acelasi tip de piele si pot spune ca am scapat de multe cosuri datorita lui.Merita sa faci o incercare.Mai am prietene care au probleme cu tenul cam ca si mine si le-am recomandat si lor batonul, l-au folosit si sunt multumite de el.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SheCanFlyy a răspuns:

L-am incercat eu si nu e bun de nimic.Incearca altceva!

| BombonicaXD a răspuns:

Da, l-am incercat si e foarte bun, depinde ce piele ai.Iti recomand sa il incerci macar, sa vezi daca pielea ta il accepta.La unii merge, la altii nu.

| BeYourOwnMaster explică (pentru BombonicaXD):

Am o piele cu tendinta acneica. Oare merge?

| BombonicaXD a răspuns (pentru BeYourOwnMaster):

Da, si eu am acelasi tip de piele si pot spune ca am scapat de multe cosuri datorita lui.Merita sa faci o incercare.Mai am prietene care au probleme cu tenul cam ca si mine si le-am recomandat si lor batonul, l-au folosit si sunt multumite de el.