Abh
| Abh a întrebat:

A incercat cineva masca de regenerare a parului cu ulei de masline si galbenus de ou?

Răspuns Câştigător
| ButterFly_8644 a răspuns:

Eu folosesc, pentru orice eventualitate, odata pe saptamana o masca cu un galbenus de ou+ulei de masline+ulei de ricin+zeama de lamaie. happy E foarte OK!

6 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Aici depinde de cat de bine ne cunoastem parul, eu am folosit o masca din ulei de ricin, doua albusuri de ou si o lingura de miere, am amestecat pana am obtinut o pasta, apoi am aplicat pe par, mi-am infasurat parul in folie de plastic si am lasat circa o ora sa actioneze.
O alta masca pentru regenerare ar fi: o banana, un ou, miere, lapte si ulei de masline, toate acestea le amesteci intr-un blender, apoi aplici pe par si lasi o jumatate de ora sa actioneze dupa care te poti spala.Bafta!

| TeenageGirl a răspuns:

Da, mama si ii merge bine. Dar daca vrei si cresterea parului incearca uleiul de ricin

| MrsBrunetzyka a răspuns:

Da! Eu am incercat! Lasa un miros groaznic si pentru paul meu nu a fost prea bine pentru ca nu mi 'l regenera, dimpotriva
acum depinde de fiecare fel de par

| Gabitzooo a răspuns:

Nu am incercat dar am auzit ca e buna adica si otetul si gazul si galbenusul si uleiul de masline. poate data viitoare daca nu uit o sa fac o salata si mi-o pun pe cap apoi fac baie laughingrolling on the floorbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| afrodyta a răspuns:

Eu am incercat masca cu galbenus de ou si mi-a iesit tot una. Dupa ce mi sa uscat parul aveam numai ou in cap ca niste frimituri si asta cred ca s-a intamplat deoarece sa omogenizat oul in contact cu apa pentru ca eu m-am limpezit foarte bine.