| Chanel22 a întrebat:

A incercat cineva sampoanele de la avon? Ce parere aveti? Imi recomandati?

8 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Acum ma folosesc de un sampon de la Avon, se numeste Advance Technigues.
Este foarte bun. Nu face matreata, da volum parului si il face mai drept.
Merita sa-l incerci.Bafta.

Arata asa:
http://www.google.md/......tp?/imgres

| AikkoxD a răspuns:

Trebuie să-mi vină în câteva zile comanda. Am ales şi eu nişte şampoane să văd ce-i de ele. O colegă mi-a spus că put şi să nu le cumpăr, alta că sunt foarte bune. Eu zic să încerci.

| Adina981 a răspuns:

Sincer mie nu mi-a mers prea bine... am facut matreata dar depinde si de tipul parului! Altora le-a mers OK

| Rebbbeca a răspuns:

Nu incerca... Faci matreata de la ele.Eu am patit.Foloseste cel mai bine sampoane de la plafar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O prietena de-a mea a facut matreata de la sampon si abia a scapat de eastraight face
Acum, depinde de fiecare tip de par etc.
Ai putea sa incerci, dar ai grija sa fie pentru tipul tau de par si sa ai si un plan B in caz ca faci matreata de la elbig grin
Bafta!

| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

Eu, una, folosesc de mult sampoane de la Avon si chiar merita.Iti recomand, iti face parul moale, sanatos, etc.Cred ca sunt niste sampoane foarte bune, dupa parerea mea.Iti recomand din tot sufletul. Good Luck!

| AustralianTeaTree a răspuns:

Sunt super ok! Sunt destul de ieftine cam 20 de lei si isi merita toti banii.Lasa parul cu o stralucire aparte, cu volum si nu produce matreata chiar deloc. Dupa ce te-ai spalat cu el iti arata parul ok cam 4 zile. Miros super bine! Eu il am pe cel verde 2 in 1 sampon+balsam si imi place foarte mult! Vezi ca ai mai multe optiuni, pentru mai multe tipuri de par. Good Luck

| CămaşaTaDeNoapte a răspuns:

Nu sunt bune de nimic!