| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre sampoanele Pantene?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Depinde de sampon. Eu cand eram mica tin minte ca maicamea ma spala numai cu Pantene si aveam parul f frumos. Apoi cand am inceput sa ma spal singura am alergat dupa felurite sampoane, dupa un timp nici un sampon nu-mi mai placea caci dupa 2 zile aveam parul gras. Acum insa am gasit noua gama Pantene Aqua Light si sunt foarte multumita. Samponul curata f bine parul,este destul de puternic, una zicea ca i-a luat si vopseaua din par;))
Balsamul iarasi iti face parul moale si miroase f bine.
Mai e si un spray cu care ma dau pe parul uscat si la fel, miroase excelent. Eu sunt multumita de acest sampon si sper sa nu fie vreodata nevoie sa il schimb:D
http://www.google.ro/......tp?/imgres
si am mai incercat odata mostra Pantene Nature Fusion
http://www.google.ro/......tp?/imgres
Eu iti recomand unul din aceste 2. Sunt chiar bune spun asta din parerile multor fete.

5 răspunsuri:
| deutSa a răspuns:

Depinde de care sampon! Eu una am folosit maxim 1 luna si l`am schimbat pentru ca-mi ingrasa parul` in ultimu` hal! poate parului tau ii face bine...

| AndraNicoleta a răspuns:

Nu stiu exact care e treaba cu ele, dar sunt bune doar la inceput. Dapa maxim 5 spalari deja nu-si mai fac niciun efect.

| dianamariana2001 a răspuns:

Eu am incercat...dar nu dau rezultate multe.

| SakuraBeauty a răspuns:

Sincer nu sunt multumita de pantene deoarece face parul mai naspa decat era laughing prefer sampoanele de la Nivea

| meriiAmber a răspuns:

eu una m-a spal cu pantene de vreo 2 ani, cred si e foarte bun.
Acum depinde...