| catalinnnna a întrebat:

A incercat cineva samponul Gliss Kur cel pentru volum? E bun de ceva sau sint doar bani aruncati in vint?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la nivea cel pentru volum este bun. Il folosesc si imi place cum face parul.

| GeorgianaEuu a răspuns:

Depinde si de felul parului tau.Eu iti recomand de la Nivea sau Shauma.

| bangy a răspuns:

Vant-corect
vint-incorect
Regula:
î-la inceputul sau la sfarsitul cuvantului
â-in interiorul cuvantului

| unknownn a răspuns (pentru bangy):

Na ca te contrazic:
http://dexonline.ro/definitie/pogor%C3%AE

| bangy a răspuns (pentru unknownn):

Pai si eu ce zicea Id1otule? Ca regula e aia de mai sus- pogorî- are î la sfarsit cum am zis eu mai sus. MAi sunt exceptii de la regula in cazul cuvintelor compuse... dar esti pre p0stut sa intelegi!