| IIIIIIIoannaaa a întrebat:

A incercat cineva vopseaua hena? eu as vrea o schimbare la culoarea parului dar e ars deja si daca il vopsec mi-e ca raman cu 3 fire in cap.am auzit ca asta nu face rau.voi ce parere aveti de ea?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Henna este un produs natural şi are proprietăţi benefice/vindecătoare pentru păr, nu îl arde, nu e ca o vopsea oarecare.
Există şi henna incoloră, de vrei, folosită exclusiv pentru întărirea firului de păr, ca masca de păr.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e buna, nu e buna... waii s anul te faci cu hena, am o vecina de bloc care s-a facut cu hena si mai e tunsa si bob, are un par oribil. se spala pe cap dar e degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din contra, il face mai moale. iau hena cu kg dar daca ti se spune sa o amesteci cu ou, a doua zi e irespirabila