| Uza a întrebat:

Ati incercat vopseaua de par AVON ADVANCE TECHIQUES? Ce parere aveti despre aceasta vopsea? E buna? Cat timp va rezistat culoarea dupa prima vopsire cu aceasta vopsea?

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Nu ştiu de existenţa vopselei de păr însă ştiu de existenţa şamponului Advance Techiques, şi e de 2 bani! Îţi cade părul după şampon acum la vopsea nu ştiu.
Numai bine!

| Kasia a răspuns:

Nuuuuuuuuuu e bunaaa.Nu nu nu!
E foarte proasta...imediat iti curge la spalare.Chiar nu este buna...ca majoritatea produselor avon.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu recomand produsele avon! Incearca altceva din comert!
pa-pa

| TraficantaDeNutella a răspuns:

Eu am incercat-o si sunt foarte mandra de parul meu ( mahon roscat ) este moale, straluceste si este foarte sanatos. Combinat cu produsele din gama Advance Techiques pentru par vopsit, o sa ai o culoare si sanatate a parului de invidiat big grin smug Tine cam 3 luni si pe urma o aplici din-nou. Sper ca ti-am fost de ajutor. Bye bye happy

| FallenAngelAlina a răspuns:

Am incercat chiar e buna culuarea persista si dupa 3 luni, ii super.

| DennDixiie a răspuns:

Buna happy Păi eu am încercat-o! Dar pentru șuvițe și m-a ținut cam 1 an, dar a început după cam 5 luni parcă să se ducă thinking Acum depinde thinking
- Sper că ți-am fost cât de cât kiss De ajutor happy!