| anonim_4396 a întrebat:

A incercat vreo fata Balsamul de buze cu vitamina E de la Avon [Care lip balm vitamin e---aroma de zmeura]? Costa 4 lei happy Cum e? [Raspuns rapid va rog ] [-o<

Răspuns Câştigător
| Ekkaterinna a răspuns:

Dupa cum vezi fiecare are o parere diferita. Cel mai bine ar fi sa il incerci si sa vezi tu insuti.

5 răspunsuri:
| BabyPink a răspuns:

La mine a funcţionat.Adică buzele mele nu mai sunt crăpate xD

| Georgiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Ceeeeeel mai tarre balsam...inmoaie buzele si le da o super catifelare...il adoooooooooor

| Honamy a răspuns:

Buna sa stii ca e super adica eu l-am incercat... mie imi place si nici nu e scumpwinking

| carmensytah a răspuns:

Nu e rau dar nici foarte bun, iti recomand sa-ti cumperi un balsam din farmacie care nu are gust de fructe, eu folosesc de cativa ani Eucerin si e foarte bun pentru buze sensibile, sper ca am putut sa te ajut.

| giulia_9159 a răspuns:

Sincer nu este cine stie ce, nu m-a incantat prea mult