| bfvhjcv a întrebat:

A incercat cineva luciul de buze cu aroma de ciocolata de la avon?
daca da, cum vi se pare?

Răspuns Câştigător
| Florentina_5643 a răspuns:

Buna! da l.am incercat si imi place foarte mult cum miroase. e super ok il poti incerca si pe acela cu banane miroase extraordinar si iti face buzele mai moi. succes!

3 răspunsuri:
| narcisa a răspuns:

Eu il am si pe cel de ciocolata si pe cel de afine.sunt foarte bune amundoua.am citit undeva ca balsamurile pe baza de ciocolata hidrateaza buzele.ca si culoare imi place mai mult cel de afine deoarece e roz iar celalalt este maroniu dar daca te dai putin este foarte frumos.eu zic sa il incerci.sunt sigura ca o sa-ti placa
fundita?

| Crisstina a răspuns:

Eu am avut balsam de buze de la Avon cu aroma de ciocolata. si nu mi s`a parut prea incantator. Mirosea destul de bine, dar avea un gust ciudat.

| crisina a răspuns:

Salut.eu am incercat si mi-a placut mult.iti sfatui sal incerci.iti va placea