| Diiana232997 a întrebat:

A incervat careva tratamentul cu uleiul de ricin pentru cresterea parului? As vrea sa stiu după cat timp se vad rezultatele/efectele si daca ar fi vreo problema daca il folosesc de 2 ori pe săptămână.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este suficient o singură dată pe săptămână, folosit mai des îngrașă părul!
Rezultatele apar după 2-4 luni de utilizare.
Pa, pa.

| neutrino a răspuns:

Efectele s-au facut bine vizibile dupa 5 luni: a cazut aproape tot parul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai raspuns la intrebari de acest gen. Uleiul de ricin are alta intrebuintare.Parul nu creste mai repede cu nici un ulei. Uleiul de ricin e un produs farmaceutic si se prescrie bolnavilor de constipatie. Dandu-va cu tot felul de minciuni aparute pe internet, riscati sa va cada sau deterioreze parul.