| KanuruChan a întrebat:

Ce părere aveți de uleiul de ricin? Este bun pentru creșterea părului? Cât timp se face tratamentul? După cât timp se văd diferențele?

Răspuns Câştigător
| MTSimo a răspuns:

Heii. Da, si eu il folosesc. Nu este o limita pentru cat timp trebuie sa faci tratamentul. Efectele se cam cunosc dupa o luna. Eu m-am frizat cam scurtut fata de cum era obisnuita, si folosesc uleiul dericin de o luna si deja mi-a crescut, nu etrem de mult, dar mi-a mai crescut. Funda?

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Mult mai bun este uleiul din nuca din cocos. Daca este vorba de regenerarea parului, poti incerca produsele Vivense senso duo, este un set de sampon si ulei care iti poate regenera parul happy

| Madesz a răspuns:

Uadăfac. Ce-i cu poza aia de profil?

| Madesz a răspuns:

Foarte laughing laughing Și de ce tocmai pe asta?

| KanuruChan explică (pentru Madesz):

Imi place genul asta de poze. sunt rockerita, daca ma-ntelegi, nu stiu daca are vreo treaba, da' ma "fascineaza" sangele rolling on the floor)
ps. mersi pentru raspunsul intrebarii mele laughing)