| SaRyAnA a întrebat:

A mai comandat cineva dupa site-ul Cupio.ro? livreaza produse de incredere sau e vreo teapa?

3 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Eu cred ca e de incredere. Am vrut sa imi comand oja caviar, dar am gasit-o mult mai ieftina in alta parte. Dar nu ai de ce sa iti iei teapa, pentru ca daca comanzi ceva platesti prin ramburs. Asa ca daca nu iti trimit produsele e pierderea lor, nu a ta.

| ReusxD a răspuns:

Eu te intrum sa mergi pe www.emag.ro si sa iti alegi produsul cu incredere.Acolo,ai detaliile produsului+pret.Produsul ti-l livreaza in 7 zile lucratoare.

| Unipony a răspuns:

Am aruncat şi eu un ochi pe site şi mi se pare puţin aiurea că am văzut nişte produse cărora le ştiu preţul din magazine, iar pe site sunt mult mai scumpe.