| facepalmlol a întrebat:

A mai folosit cineva crema antiacnee pentru ten gras predispus acneei, cu ulei de salvia si sulf de la cosmetic plant?
Am citit pe ea ca trebuie sa ma dau seara dupa ce ma spal pe fata, dar trebuie sa ma spal si dimineata dupa ce am aplicat-o sau nu?

Răspuns Câştigător
| danielaxyz a răspuns:

Pai dimineata trebuie sa te speli pe fata, cu orice crema ti-ai da seara, ea actioneaza pe timpul noptii si dimineata trebuie sa iti cureti fata

4 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

O aplici seara dupa ce te speli pe fata iar dimineata doar te speli si eventual aplici o crema mai lejera, usor hidratantawinking
Sper ca ti-am fost de ajutor.

| danielaxyz a răspuns:

E mult mai buna crema cu extract de melc de la Herbagen

| facepalmlol explică (pentru danielaxyz):

Am cumparat crema deja, si vreau sa stiu daca dimineata trebuie sa ma spal pe fata sau nu.

| danielaxyz a răspuns (pentru facepalmlol):

Pai dimineata trebuie sa te speli pe fata, cu orice crema ti-ai da seara, ea actioneaza pe timpul noptii si dimineata trebuie sa iti cureti fata

| Krosa a răspuns:

Cea cu extrat de melc