| cristinuta01 a întrebat:

A-ti folosit autobronzant pentru ten? de care si la ce pret se gasesc? ce rezultate ati avut? multumesc

1 răspuns:
| ochiverzi91 a răspuns:

Da, am folosit. Preturile variaza, sunt si foarte ieftine dar si scumpe. Odata cu pretul creste si calitatea, nu iti recomand sa il folosesti din cauza ca iti da rezultat o culoare ruginie, iar cand ti se va duce iti vor ramane pete pe fata (nu se duce uniform) si nu ai cum sa il dai jos. Mai degraba du-te la solar. Pupici!