| Deeza a întrebat:

A venit iarna si culoarea fetei s`a deschis, incat acum inclina spre un alb. As vrea sa fiu putin mai colorata dar fara sa fiu nevoita sa folosesc un fond de ten. Am citit ca ar exista crema hidratanta coloranta care mai nuanteaza aspectul pielii. Ideea e ca tenul meu este mixt spre gras. Aveti idei de creme sau alte produse care coloreaza tenul care sa se potriveasca cu specificul tenului meu?

4 răspunsuri:
| sssoriii a răspuns:

Uneori tenului îi lipseşte prospeţimea şi o nuanţă uniformă. Atunci, el necesită o îngrijire care să-i nuanţeze tonul pentru a arăta mai luminos şi a nu mai arăta obosit.
Textura uşoară a Cremei hidratante colorate NIVEA VISAGE conferă tenului hidratare şi un aspect uniform şi îi redă luminozitatea naturală.
Crema hidratantă colorată zilnică este potrivită pentru toate tipurile de ten şi este disponibilă în două nuanţe: natural şi bronz

http://www.nivea.ro/products/show/9731

| Deeza explică:

Msk, hai ca esti superamuzantlaughing nu am nicio legatura cu "cioroii", iti garantez laughing) ideea e ca vara ma bronzez foarte repede, bronz care nu rezista prea mult timpsad

| Deeza explică:

Si de unde ai dedus ca as fi "cioroi"? laughing

| thebloodsoul a răspuns:

Crema bronzanta dar daca te dai cu ea se vede diferenta fata de corp. daca iti iei da-te pe tot corpul