| Deniiisia a întrebat:

Acest ghiozdan este pentru baieti? sau unisex? http://images10.okr.ro/......00_100.jpg

Răspuns Câştigător
| SapphirePhoenix a răspuns:

Eu spun ca ar functiona pentru ambele sexe.La un baiat se potriveste ca o manusa, iar pentru o fata poti folosi scuza ca e mai "sporty"hee hee In orice caz, nu e un obiect pentru care ar sari lumea in sus ca e "de baieti'! oh go on

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Ca model este unisex dar cum are culorile cu predilecţie este masculin.

| Larisssaa a răspuns:

Baieti. happy Zic eu...

| CautNume a răspuns:

Unisex

| Dydy112 a răspuns:

Unisex...Il poti lua si daca esti fata.Eu un l-as lua, imi place modelul. happy

| Azazea a răspuns:

Hm, sincer cred ca este pentru furnici.mic mic miiiiiic

Răspuns utilizator avertizat
| Deniiisia explică:

Multumesc tuturor:*!

| Romina98 a răspuns:

Este unisex dar trebuie sa se potriveasca cu personalitatea ta. Daca esti mai baietoi=aica e ok dar daca esti mai sensibila ini recomand acelasi ghiozdan pe rosu big grin

| 14mada95 a răspuns:

Este de baieti 100%