| Renes a întrebat:

Ai par pe burta,pe spate, pe sani si intre.
Este normal?
*am 15 ani*

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pentru o fata nu e normal

| Bondarel99 a răspuns:

Nu e nimic anormal, doar ai o pilozitate excesiva...sunt multe fete care au, in special cele brunete sau cu parul mai inchis la culoare.

| PedoBarbie a răspuns:

La maimuţă e normal, dar fiindcă ai evoluat ar trebui să nu ai păr pe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru un baiat da, pentru o fata nu(ar fi un dezechilibru hormonal).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu sau o cunostinta suferi/sufera de asa ceva as recomanda consultul unui medic.

| SparkleO a răspuns:

La pubertate apare si la fete, doar ca nu la toate. E ceva normal, incearca insa sa scapi de el doar daca e ceva urgent, altfel os a iti creasca mai mult.

| ciotori a răspuns:

Pentru baieti relativ da, la fete nu!

| lauraroxi a răspuns:

La pubertate e normal iti apara.